• Обновено
Сојузничките Месинг MC-GT-3 Монте Карло Колекција Ѕид Поставена Хоризонтална Гостин Крпа Носителот, Полиран Месинг

Сојузничките Месинг MC-GT-3 Монте Карло Колекција Ѕид Поставена Хоризонтална Гостин Крпа Носителот, Полиран

Оценката:
DEN 5040.00

Тековен
Во магацинот.

Направена од најдобрите солидна месинг материјали. 22-во широк со две појавување на крајот finials.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Современ дизајн со традиционалните елементи на дизајнот.Достапни во различни живот дизајнер завршува.Производи се обезбедени со ограничено траење.Оваа елегантна ѕид гостин крпа носителот додава стил и погодност за секоја бања décor.Крпа носителот карактеристики три дела да се задржи сет од страна крпи или пешкир лесно достапен околу бањата.Идеално големина за рака крпи и washcloths, пешкир носителот придава безбедно да било ѕид или суета и надополнува секоја бања décor кои се движат од современите со традиционалните, и сите стилови помеѓу.Направен од чисто висок квалитет солидна месинг материјали и заврши со дизајнер живот заврши, оваа прекрасна крпа носител е исклучително атрактивни но и високо функционален.Гостин крпа носителот доаѓа со 22 инчен бар, две ѕид загради, две појавување на крајот finials, плус хардвер е потребно да се инсталира на носителот.Дали вашата бања décor карактеристики традиционален стил или повеќе современ дизајн, Монте Карло Колекција има бања прибор за да се задоволат вашиот дизајн и декорација потреби.Сите Монте Карло Колекција производи дојде со ограничено траење .Монте Карло Колекција се навраќа на разиграното елеганција на Монако најпознатата област за кој е именуван.На месинг хардвер плочи се користат за да се качи на сите парчиња во оваа колекција се врежани со сложена дизајн на виновата лоза и се остава преку sundial.Тоа претставува убав контраст со јасен стил, кои, инаку, ги дефинира оваа колекција.Одредени парчиња, како и нејзините гимнастик/држач, четка за заби и облека кука функција радосна, балон-како проекции, додека други како скала крпа барови се детални со дебели копчиња кои укажуваат на сила и сигурност.Колекцијата карактеристики неколку крпа барови, вклучувајќи две и три-рака гостин крпа носители, ѕид-монтирани огледала, туш вратата хардвер, и домот, стаклени полици.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.