• Обновено
kimzcn 2-Рака Вртливата Крпа Бар Бања Пешкир Држачот за Ѕид-Монтирани Замав Надвор Крпа Управување со Куки Rustproof Полиран Финиш

kimzcn 2-Рака Вртливата Крпа Бар Бања Пешкир Држачот за Ѕид-Монтирани Замав Надвор Крпа Управување со Куки

Оценката:
DEN 503.76

Тековен
Во магацинот.

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - Изградена од Типот 304 премија одделение од нерѓосувачки челик, трајни и rustproof, пешкир барови обезбеди лесен пристап и прикажување на крпи и washcloths за вашите заштитници.ПОЛИРАН ЧЕЛИК ЗАВРШНА - нежен финиш штити од корозија и ' рѓа во влажна средина на кујната или бањата и ја подобрува издржливост. 2 АРМ ЗАМАВ & 180 СТЕПЕН ROTATATION - Ова вртливата крпа рек карактеристики 2 замав раце кој може да се ротираат за 180 степени слободно да се избегне влажни и суви крпи допирање заедно, обезбедува воздухот се оди преку и да се исуши побрзо.Гумена заптивка заедничкиот проект за да се избегне триење и бучава кога го користите.На крајот на род спречува крпи од паѓање.ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ & ШИРОКА УПОТРЕБА - Кои можат да се откажам пешкири, облека, бања топки истовремено да се задоволат дневните потреби.Тоа го прави собата повеќе среди и удобен за вашиот живот.Погоден за бања, кујна, отворено покрај базенот, итн.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - доаѓа со сите додатоци за монтирање е потребно, премија од не ' рѓосувачки челик завртки и врвен квалитет на заштита кои се на добар квалитет. -Крпа Бар Материјал : SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик. -Завртка Материјал : SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик. -Инсталација : Завртка-Монтирани. -Крај : Полиран хром. -Вкупна Должина : 14.76 Инчен (375mm). -Употреблива Должина : 13.58 Инчен (345mm). -Max Оптоварување : 5 КГ.Пакетот Вклучува. 1 x Крпа Бар. 1 x Кеси од Нерѓосувачки челични навртки. 1 x Настава.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.