• Обновено
GERZWY Мат Црна 36-Инчен Бања Пешкир Бар SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Пешкир Бар Модерен Стил Ѕид

GERZWY Мат Црна 36-Инчен Бања Пешкир Бар SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Пешкир Бар Модерен Стил Ѕид

Оценката:
DEN 1250.40

Тековен
Во магацинот.

Изработени од 100% премија SUS 304 од не 'рѓосувачки челик, тоалет тркалаат носител е екстремно анти-' рѓа, анти-корозија и потрајни од другите слични производи во влажна и влажни услови.Мет црна заврши создава едноставен, но елегантен изглед, која се одразува современиот стил. 36 инчи долго, идеален за употреба во спални соби, бањи, и плакари.Додадете една убава нова боја во вашиот дом.Ефективни Производи, - поволна цена за висок квалитет на производот, идеален избор за бања.Доаѓа со сите додатоци за монтирање е потребно, премија од не ' рѓосувачки челик завртки и врвен квалитет на подлога.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.