• Обновено
WENH Крпа Рек Бања Пешкир Рек Ѕид-Поставена со Две Крпа Барови Крпа Носителите на Не-Перфорирани Простор Алуминиум Мат Црна Крпа Бар,Singlepole40Cm (Боја : Threepoles30cm)

WENH Крпа Рек Бања Пешкир Рек Ѕид-Поставена со Две Крпа Барови Крпа Носителите на Не-Перфорирани Простор Алуминиум

Оценката:
DEN 1677.60

Тековен
Во магацинот.

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер.Вие сте Добредојдени да ја Посетите Мојата Продавница.Нашата Продавница Има Различни Стилови на Производи за Домаќинство.Ако Имате Било какви Потреби, Можете Да ги Внесете го Продавница за да Пребарувате и да се Провери.Параметар : Име : Мулти-Слој Крпа Рек Без Perforation Main Материјал : Space Aluminum Product Процес : Anodizing Surface Третман : Боја Process Scope на Примена : Бања/Wc/Кујна, Итн.Карактеристики на производот : Не ' Рѓа / Не Blackening / Не Fading Installation Метод : Слободен Дупчење Installation How да го Користите : Виси Крпи, Итн.Количка за Двојно-Layer Бања Пешкир Управување со Кука Дизајн, поефективна Употреба на Вашиот Spacethe Црна Мат Површина на Крпа Рек Изгледа Многу Лична.Пакување Листа : 1 X Крпа Решетката.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.