• Обновено
Сојузничките Месинг CC-28-18 Каролина Кристал Колекција 4 Ниво 18 Инчен Скала Крпа Бар, Мат Сива

Сојузничките Месинг CC-28-18 Каролина Кристал Колекција 4 Ниво 18 Инчен Скала Крпа Бар, Мат Сива

Оценката:
DEN 13860.00

Тековен
Во магацинот.

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Кристал акценти додадете елегантен допир.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно. 4 барови обезбеди доволно простор за вашиот крпи.Го прави ефикасно користење на вашата бања простор.Предвидено со ограничено траење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.