• Обновено
LXDZXY Крпа Shelfs,Крпа Железнички Направени од Бакар Крпа Рек Бања Прибор Виси Крпа Железнички

LXDZXY Крпа Shelfs,Крпа Железнички Направени од Бакар Крпа Рек Бања Прибор Виси Крпа Железнички

Оценката:
DEN 2157.60

Тековен
Во магацинот.

Ѕидот-Монтирани Дизајн Заштедува Простор и е Убава!Лесно да се Инсталира и Чист, Лесен и Удобен.Погодна за Различни Површини, Како што се Керамика, Плочки, Стакло, Вештачки Мермер, и Сл.Идеален за Спални соби, Бањи, Кујна Складирање Полици, Виси Крпи и Кујнски Прибор, Заштеда на Простор и Уреден Простор.Совршен за Бесење и Tidying Вашето Лице Крпи, Бања Крпи и Облека, Овој Простор за Заштеда на Крпа Управување со е-Мора да Има за Секоја Бања.Ѕид-Поставена Инсталацијата Гарантира Дека Крпа Носител е Стабилна и Безбедна, Само Избришете ја со Мека Памучна Крпа за да се Отстрани Прашина и Влага.Материјал : Бакар, Должина : 60 cm. 1.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.