• Обновено
Сојузничките Месинг QN-GT-3 Que Нова Колекција Ѕид Поставена Хоризонтална Гостин Крпа Носителот, Антички Месинг

Сојузничките Месинг QN-GT-3 Que Нова Колекција Ѕид Поставена Хоризонтална Гостин Крпа Носителот, Антички Месинг

Оценката:
DEN 3880.80

Тековен
Во магацинот.

Направена од најдобрите солидна месинг материјали. 22-во широк со две појавување на крајот finials.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Современ дизајн со традиционалните елементи на дизајнот.Достапни во различни живот дизајнер завршува.Производи се обезбедени со ограничено траење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.