• Обновено
Френклин Месинг 127682 Jamestown 18 Бања Хардвер Додаток Крпа Бар Багажник, Венецијански Бронза

Френклин Месинг 127682 Jamestown 18 Бања Хардвер Додаток Крпа Бар Багажник, Венецијански Бронза

Оценката:
DEN 303.12

Тековен
Во магацинот.

Jamestown, модерен Френклин Месинг колекција, со напор стил и класична убавина, ќе ви помогне да се ревитализира вашата бања додатоци со координирање 18" и 24" крпа бар, двојно облека кука, крпа прстен, и тоалетна хартија носителот опции, и е достапен во полиран хром, сатен никел и венецијански бронза завршува.Се постигне релаксирана, спа како бања со неврзан бања хардверски додатоци.Овој 18" крпа бар овозможува крпи да се исуши во топла венецијански бронза заврши.Изградена на трајни метална користејќи цинк леене.Инструкции за инсталација и хардвер вклучени.Неформалниот дизајн на Jamestown колекција комбинира напор стил со класична убавина.Инспириран од иконите се погледне на Американската секојдневен décor, традиционалната форма на оваа бања додаток колекција меша со суптилни детали да се создаде изгледа дека е и секојдневниот шик и invitingly свежи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.