• Обновено
Сојузничките Месинг СТР-28D-30 Pacific Grove Колекција 4 Тиер 30 Инчен Скала Точки Акценти Крпа Бар, Брусен Бронза

Сојузничките Месинг СТР-28D-30 Pacific Grove Колекција 4 Тиер 30 Инчен Скала Точки Акценти Крпа Бар, Брусен

Оценката:
DEN 14112.00

Тековен
Во магацинот.

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Четири крпа барови за многу виси простор.Простор за заштеда на енергија и хармоничен дизајн.Современ дизајн со традиционалните елементи на дизајнот.Предвидено со ограничено траење.Додадете една убава фокусна точка за вашиот бања со овој елегантен и функционална скала крпа бар.Тоа е класичен дизајн надополнува висок квалитет на јасни акрилик барови за да го означите вашиот декор.Имаат четири барови на различни нивоа ви овозможува удобно да се шират пешкири, што го прави многу корисник пријателски.Не само што е оваа скала крпа бар ефикасно, тоа е уникатно стилски и елегантен.Pacific Grove Собирање, братучед на Пацификот Плажа, исто така, има акрилик детали и барови.Оваа современа колекција покажува малку повеќе талент во својот стил.Каде Пацифик Плажа има мазна, дури и произлегува за поддршка на хардвер, стебла на Pacific Grove додаток крива навнатре пред распрснување назад и хардвер плочи функција повеќе драматични концентрична кругови.Оваа колекција вклучува многу видови на додатоци се наоѓаат во Тихиот Плажа плус еднокреветни, двокреветни и трокреветни стаклени полици, гостин крпа носители со акрил пломба во поддршката на прстени.Прстен детали се исто така понудени.Многу клиенти купување на додатоци од двете колекции за да се обезбеди разлика во нивниот декор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.