• Обновено
Alsonerbay Крпа Рек Ѕид Монтирани Рака Крпа Држачот за Бања, Црна Крпа Бар за Тоалет и Кујна, Крпа Закачалка за Гаража Базен Хотел Сет од 2

Alsonerbay Крпа Рек Ѕид Монтирани Рака Крпа Држачот за Бања, Црна Крпа Бар за Тоалет и Кујна, Крпа Закачалка

Оценката:
DEN 407.52

Тековен
Во магацинот.

Долготрајни : Усвојување на високо-завршува Нерѓосувачки Челик материјал, оваа бања пешкир решетката има мазна површина - Водоотпорен, анти-корозија, се спротивстави на дневни гребнатини, да се обезбеди повеќе издржливи и сигурни.Мултифункционален Крпа Носител : На ѕид крпа бар може да се користи за бесење на вашиот капа, копчиња, чадори и сл.Тоа е клучно за дома, дневна соба, подрум, перална и канцеларија.Да зачувате Простор : Без видливи завртка, но лесно да се создаде постоечкиот простор за складирање на вашиот предмет.Мат црна или злато им даде на вашиот ѕид освежен и жив поглед - се задржи вашиот дом, уреден и уреден.Широко Примена : Тоа може да работи на Мазни керамички плочки, ламинатни и да се насликани на ѕид, рамни нерѓосувачки челик, било рамни метални и повеќе.Секој крпа закачалка може да се одржи до Max оптоварување на 11 Килограми и да ја задржите работеле со години.Што добивате : Пакет содржи 2x крпа барови; 4x завртки, 4x ѕид подлога, 1x завртка возачот и 1x инсталација настава.Тој е дизајниран да биде пренослив и обновливи за вашиот замена.Карактеристики : .Меле работ дизајниран - заштити од добивање повредени.Сокриени завртки се дизајнирани - убава и елегантен изглед. - Всушност, тоа може да се користи во сите места, вклучувајќи : бањи, кујни, спални соби, дневни соби, студија соби, канцеларии, гаражи и така натаму. Можете да го користите да се откажам пешкири, облека, копчиња, капи, чадори, ранци, играчки, украси и повеќе.Инсталација Чекори. 1. Го измери и да го обележите поени - dirll дупки. 2. Завртка во ѕид од заштита. 3. Усогласување на ѕид заклучување заптивка и завртка во. 4.Заострување на внатрешниот завртки со хексагонални клуч.Совети : Пакет се вклучени сите потребни компоненти за installstion.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.