• Обновено
Сојузничките Месинг CC-28-18 Каролина Кристал Колекција 4 Ниво 18 Инчен Скала Крпа Бар, Венецијански Бронза

Сојузничките Месинг CC-28-18 Каролина Кристал Колекција 4 Ниво 18 Инчен Скала Крпа Бар, Венецијански Бронза

Оценката:
DEN 13860.00

Тековен
Во магацинот.

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Кристал акценти додадете елегантен допир.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно. 4 барови обезбеди доволно простор за вашиот крпи.Го прави ефикасно користење на вашата бања простор.Предвидено со ограничено траење.На традиционален стил на оваа скала крпа бар со кристално капа акценти од Сојузничките Месинг Каролина Колекција е совршен прилог на секоја бања.4 хоризонтални барови на различни височини направат забава за да ги наместите вашиот омилен крпи додека дозволувајќи им на овој додаток да биде корисник по мерка на сите височини.Не само што е оваа скала крпа лентата за ефикасно користење на просторот, тоа е единствена и високо софистицирана и стилски.Координирање на овој предмет со другите возбудливи додатоци од Сојузничките Месинг Каролина Кристал Наплата за да го завршите вашиот дизајн.На Каролина Кристал Колекција е слично на неговиот братучед, на Каролина Колекција, со една главна прилог : око-фаќање на кристално стакло инлеи, наместо на Каролина е вдлабнати копчиња.Ова го прави на две збирки одлична да се измеша, особено ако сакате да се посвети особено внимание на ѕид-монтирани огледало (што би функција шест кристал парчиња) или славно сјајна кабинет knob.Таа додава елегантен допре до врата повлекува и навистина се издвојува по една облека куки и мулти куки, каде што ќе си најде кристално парче под секоја кука.Тие обезбедуваат одлични детали на парчиња како ѕид-монтирани votive candleholders, четка за заби/гимнастик носители, и крпа прстени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.