• Обновено
LZQBD Лепило Полица Крпа Носителот,Хотел Тоалет и Туш Организатор Кујна Бања Пешкир Држачот за Крпи Бар,Железнички Закачалка Крпа Рек a/B / 18.5x7.5cm

LZQBD Лепило Полица Крпа Носителот,Хотел Тоалет и Туш Организатор Кујна Бања Пешкир Држачот за Крпи Бар,Железнички

Оценката:
DEN 534.24

Тековен
Во магацинот.

● Пластични држи крпа бар здрав обезбедување на издржливост и долговечност. ● Пластични прави крпа рек против гребење и отпорност во бањата. ● Тоа е ѕид монтирани без дупчење, лесно да се инсталира, само тргни исклучите заштитен слој или да ги користите ноктите за слободни лепак. ● Дизајниран со модерна и концизен стил одговара за кујна, купатило. ● Време на испорака : 1-2 дена dispathed, 15-25 дена да пристигнат.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Материјал : plastic Color : црна, бела, yellow Support Загради Големина : 18.5x7.5cm Installation Тип : Ѕид Монтирани Type Package вклучува : 1 Парче Една Крпа Бар.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.