• Обновено
Marmolux До 5 Парче Бања Хардвер Собата Рака Крпа Носители Бања Пешкир Рек Крпа Бар во Собата Тешки Ѕид Монтирани Бања Тела Нерѓосувачки Челик SUS304, Полиран Хром

Marmolux До 5 Парче Бања Хардвер Собата Рака Крпа Носители Бања Пешкир Рек Крпа Бар во Собата Тешки Ѕид Монтирани

Оценката:
DEN 1679.76

Тековен
Во магацинот.

【All inclusive поставите】Ова 5-Парче Бања Сет вклучува 24 инчен ѕид монтирани крпа бар, 18 инчен рака крпа носителот, отворен рака тоалетна хартија носителот, круг крпа прстен и крпа кука.Овој сеопфатен сет е за сите ваши потреби : доведува во погодност и организира вашата бања.Исто така ги вклучуваат и 1-годишна гаранција за квалитет. 【Доживотно издржливост】Одберете премиум SUS 305 како суровина, цврсти, рѓа-бесплатно, може да се справи со вашата бања крпи без виткање завршена.Деликатна рачно изработени полирање отпорен на дневни гребнатини, корозија и tarnishing, секогаш нуди сосема нов изглед за годините што доаѓаат. 【Минималистички Жалба】Современиот стил не мора да значи рабови и агли.Нудејќи стилски дизајн со мазни и чисти линии, нашиот 5-парче сет создава совршено огледало завршна за секоја бања.Нерѓосувачки челик бранеа зрачи со топол тон и останува во мода децении. 【Организација】Додека парчиња се надополнуваат едни со други може да се подели ова се постави и користи низ вашиот дом.Скроти вашиот крпи, висат вашата облека & организирате вашата бања со стилски додатоци за дополнителна погодност и средена простори. 【Лесна Инсталација】Дизајниран да се постави лесно од години на експериментот.Нашата бања хардвер инсталација освои ' t отпад во вашето драгоцено и ја трошиме својата енергија : Сите додатоци се вклучени, како и една инструкција да се однесуваат.На работа може да се направи во рок од неколку минути.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.