• Обновено
UorPoto 15.8 Инчен Рака Крпа Барови,Мат Црна Бања Багажник,од не ' Рѓосувачки Челик Држач за Пропелер Ѕид Монтирани Лесно да се Инсталира

UorPoto 15.8 Инчен Рака Крпа Барови,Мат Црна Бања Багажник,од не ' Рѓосувачки Челик Држач за Пропелер Ѕид Монтирани

Оценката:
DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

【МУЛТИ-ЦЕЛ ДИЗАЈН】:Убава билатерални дизајн,Може да висат две крпи,Можете исто така да се откажам кујнски прибор, тоалет и бања прибор, накит, клучеви, и облека.Здрав не ' рѓосувачки челик што не мора да се грижите за кршење. 【2 ВИДА ИНСТАЛАЦИЈА】:(1)Не треба да се вежба,Користење на вежба-слободен супер лепак според упатство за инсталација за брзо да го инсталирате крпа носителот рок од неколку минути без оштетување на ѕидот.(2)Дупчење инсталација,може да се користи нерѓосувачки челик завртки се фиксирани на солидна бетонски ѕид. 【ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНА】 : Високо квалитетен не 'рѓосувачки челик боја процес, кој може да се спречи корозија и' рѓа, и е погоден за влажни средини,Може да се користи за да се откажам крпи, тоалетна хартија, сад крпи, закачалки.Можете да ги инсталирате крпа rack во купатило, кујна, дневна соба, балкон, тоалет. 【ПАКУВАЊЕ И ДИМЕНЗИИ】 : Крпа бар x 1, хардвер пакет (завртка инсталација), лепак пакет (вежба-бесплатна инсталација) инструкции за инсталација.Вкупната должина на крпа стојат 15.8 инчи.Должината на секоја страна од двете страни е 7.28 инчи, на висина е 3.54 инчи, а ширината е 3.34 инчи. 【ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА】 : Ние обезбедуваме 24 месеци за обезбедување на квалитет,30 дена од денот на брзо целосна наплата и размена на услугата, ве Молиме контактирајте со нас ако имате било каков проблем ќе се реши тоа за вас во прв пат,Ако имате различни идеи за производи wedesign,ве Молиме испратете ни го вашиот вредни коментари Благодарам.Во кујната, можете да ги организирате јадење крпи, dishcloths, кујнски прибор, итн.Во тоалетот, можете да ги зачувувате крпи, се соочуваат со четки, итн.Во бањата, можете да ги зачувувате бања крпи, пешкири, чистењето крпи, облека, итн. 1. Класичен мат црно, по цртање, мат процес, а потоа печење, нема грижете се дека тоа ќе исчезнат. 2. Против пролизгување дизајн : за да се осигура дека предметите не ќе падне.Пора дизајн : подобрување на услугата живот и отпорност на корозија од 23%. 3. Рамката е заклучен за заварување, и на стабилноста е подобрена со 19%, без да се грижиш за кршење.Направени од 304 висок квалитет, од нерѓосувачки челик, својата водоотпорен, анти-корозија и издржливост се зголеми за 13%, а нејзината густина е 16% повисока од онаа на нерѓосувачки челик на пазарот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.