• Обновено
AUSTY Бања Бања Пешкир Бар со Кука, Само Лепило Крпа Држачот за Ѕид за правилно Поставена Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Крпа Ги Бранеа Заврши

AUSTY Бања Бања Пешкир Бар со Кука, Само Лепило Крпа Држачот за Ѕид за правилно Поставена Крпа Рек Нерѓосувачки

Оценката:
DEN 453.60

Тековен
Во магацинот.

【Издржлив Материјал】 : крпа бар е изграден од водоотпорен нерѓосувачки челик SUS304, rustproof и издржливи, гарантира највисок сила и издржливост во влажни средини. 【Полиран Површината】 : Полиран дизајн е да се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини,corrosions и tarnishing, елегантна и убава. 【Хуманизирано Дизајн】 : Дизајниран со бесење кука за повеќе простор за складирање, што сте погодност да го држете вашиот види или други мали предмети кога ќе се земе туш. 【Широка Употреба】 : Ова крпа рек можете безбедно да виси bathrobe, бања пешкир, панталони и кошула, бански костуми perfect, палта, кеси, туш caddy или други работи, погоден за купатила, кујна, итн. 【Лесна Инсталација】 : самолепливи крпа носител е лесен и удобен да го инсталирате, без оштетување на вашиот ѕид, сигурни и практични.Карактеристики : 1. Изработени од нерѓосувачки челик SUS304 материјал со водоотпорен, rustproof и издржливи. 2. Полиран површината е се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини,corrosions и tarnishing. 3. Дизајниран со една виси кука, повеќе погодно за чување на други мали предмети. 4. Самолепливи дизајн е лесно да се инсталира, нема потреба да се вежба дупки. 5. Погоден за бања, кујна, дневна соба, спална соба, базен, плакар, итн.Спецификации : Предмет Тип : Крпа Бар Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик, Заврши : Бранеа Боја : Сребро Diamension : 40*5*3cm(L*W*H) Пакет се Вклучени : 1 x Крпа Бар.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.