• Обновено
JUSTSILEI Бела Мека Перница на Спиење Вратот Перница Хотел Стандардна Домаќинството Кревет Перница Кревет Перници (Боја : Бела, Големина : 48x74cm)

JUSTSILEI Бела Мека Перница на Спиење Вратот Перница Хотел Стандардна Домаќинството Кревет Перница Кревет Перници

Оценката:
DEN 1267.20

Тековен
Во магацинот.

Обезбеди одлична поддршка-овие перници се полни со супер кадифен шупливи влакна, се многу меки и меки, одговара на природните облини на вашето тело, и да се обезбеди доволно поддршка за главата, вратот и рамениците.Опкружувачки себе си со меки перници за да ви даде добар ноќен сон.Нашата перница има добар баланс помеѓу мекост и полнота.Обезбедува потребната поддршка и доволно удобност за главата и вратот, што го прави погоден за страна лажење, склони и supine лаже.Без оглед на она што спие позиција сакате, можете да креирате пет-star hotel искуство дома секоја вечер.Обезбеди одлична поддршка-овие перници се полни со супер кадифен шупливи влакна, се многу меки и меки, одговара на природните облини на вашето тело, и да се обезбеди доволно поддршка за главата, вратот и рамениците.Дел : Neckshape : rectangle Weight : 0.5-1 кг.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.