• Обновено
Мелница Машина Мелничката Алатка Крајот Носителот Лице R8-Fmb22 7/16-20unf со Ниска Сечење Адаптер Отпор за Повеќе Материјал

Мелница Машина Мелничката Алатка Крајот Носителот Лице R8-Fmb22 7/16-20unf со Ниска Сечење Адаптер Отпор за

Оценката:
DEN 1876.80

Тековен
Во магацинот.

Ова е фреза посебни лице крајот мелница машина.Појачани и угасне со убава изработка.Направени од високо квалитетен челик.Светлината сечење и низок отпор.На завртката е заклучен, на чип отстранување простор е голем, и чип отстранување е добро.Сечилото можат да бидат прилагодени на различни материјали.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.