• Обновено
Кејт и Лорел Напиша Модерна Дрво Акцент на Маса, 15 x 15 x 23, Кафена, Современи Крајот Табела за што Служи за Складирање, чување и Оркестарот

Кејт и Лорел Напиша Модерна Дрво Акцент на Маса, 15 x 15 x 23, Кафена, Современи Крајот Табела за што Служи

Оценката:
DEN 3119.76

Тековен
Во магацинот.

ЕЛЕГАНТЕН МОДЕРЕН ДИЗАЈН : На Aja Дрво Акцент Табела карактеристики чисти линии со три уникатен, interlaced нозе, со тркалезна маса врвот.ДОВОЛНО ГОЛЕМИНА : Скривам remotes, книги и списанија од големи 15" tabletop.Го Напиша изгледа одлично, веднаш до кауч или стол, со еквивалентно висина од 23 инчи висок.ПРЕОДНИ КРАЈ : Оваа цврсто дрво табела карактеристики за темно кафеава боја заврши, способни да се меша во било оркестарот од среден век во модерната.ПОВЕЌЕ ЕКРАНОТ МОЖНОСТИ : Користете го Напиша како убава акцент на маса, да го фати-сите во вашите entryway, или служат табела за коктели и мезе.ЗАШТИТНА НОГА ВЛОШКИ : Украсете го вашиот дом со никаков ризик благодарение на заштитни гумени footpads да се спречи scuffing и гребнатини на тврди површини.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.