• Обновено
Сенки Организатор, Alotpower Акрилик Козметички Шминка Организатор Убавина Нега на Држачот за Компактен Сенки, 16 Простори за Складирање

Сенки Организатор, Alotpower Акрилик Козметички Шминка Организатор Убавина Нега на Држачот за Компактен Сенки,

Оценката:
DEN 162.96

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Акрил.(Напомена : ве Молиме љубезно се однесуваат на овој предмет големина пред купување за да се одржи вашата шминка производи.).Големина : 8.34(L)x4.48(W)x0.86(H) Инчи Прегради : 1.98(L)x0.84(W)инчи.Дизајн за : Оваа ставка е дизајниран да се одржи Компактен Сенки.Јасно шминка екранот носителот случај да се одржи : 16 индивидуални compacts.Пакетот вклучува : 1x Акрилик Шминка Организатор(Убавина Шминка Производи НЕ Се Вклучени.).Alotpower 16 Прегради Акрилик Шминка Организаторот за Компактен Сенки Ова Јасно Акрилик Сенки Организатор Доаѓа со 16 Одделни Места За Чување на Стандардна Големина Eyeshadows Тоа е добар дизајн шминка носител за да ги организирате вашите предмети, како во купатило, некоја суета област или продавница, направете ја вашата шминка во место.Материјал : Акрил.(Напомена : ве Молиме љубезно се однесуваат на овој предмет големина пред да купите.) Големина : 8.34(L)x4.48(W)x0.86(H) Инчи Прегради : 1.98(L)x0.84(W)inches Design за : Оваа ставка е дизајниран да издржи дневна шминка производи Сенки.Јасно шминка екранот носителот случај да се покаже 16 Индивидуални Compacts.Пакетот вклучува : 1x Акрилик Шминка Организатор(Убавина Шминка Производи НЕ Се Вклучени.).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.