• Обновено
chaqlin Патување Шминка Воз Козметички Случај за Жените Девојка Организатор Преносни Уметник Складирање Торба за Шминка Четки Toiletry Накит Dachshund Дизајн

chaqlin Патување Шминка Воз Козметички Случај за Жените Девојка Организатор Преносни Уметник Складирање Торба

Оценката:
DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

МАТЕРИЈАЛ СТП кожа.МНОГУ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : Оваа Шминка Торба имаат доволно простор за чување на вашите шминка и козметички прибор, како кармин, усна сјај, шминка четки, сенки, hairbrushes, производи за нега на кожата, ноктите полирање, помине уметност алатки, шампон и така натаму.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ШМИНКА ТОРБА : Тоа е одличен подарок за патување,одмор,службено патување,салата,кампување,плажа, бања организација и отворено активност,не само што може складирање на вашата козметика, но исто така и Електронски Додатоци, Камера, Етерични масла, Toiletries, Бричење за Полнење.Zip-топ затворање се протега на половина пат надолу двете страни за лесен пристап. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈАCHAQLIN обезбедува 100% задоволни сервис и гаранција.Било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви понуди задоволителни решенија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.