• Обновено
Westford Мелница EarthAware Органски Додаток Торба

Westford Мелница EarthAware Органски Додаток Торба

Оценката:
DEN 166.80

Тековен
Во магацинот.

Патент затворање.Сунѓерот чисти само.Материјал : 100% органски бранеа памук платно.Контрола унија заверена памук.Премиум тешка категорија ткаенина.Zippered затворање.Мулти-цел употреба.Материјал : 100% органски бранеа памук платно.Контрола унија заверена памук.Премиум тешка категорија ткаенина.Zippered затворање.Мулти-цел употреба.Големина водич (капацитет)/(димензии) : S 33floz/5х5.5x2in, М 0.8 gal/7x7.5x3.6in, L 1.3 gal/8.8x9x4in.Инструкции за перење : Сунѓерот чисти само.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.