• Обновено
Црвено Среќна Нова Година Свиња Голем Капацитет Големината Дама Козметички Торба Шминка Организатор Ручек Кутија Воз Toiletry Случај За Тинејџерски Девојки Жените Па

Црвено Среќна Нова Година Свиња Голем Капацитет Големината Дама Козметички Торба Шминка Организатор Ручек Кутија

Оценката:
DEN 656.88

Тековен
Во магацинот.

❤Издржлив Материјал : Целосна полиестер. ❤Димензија : 6.30"x 10.63"x 5.51"голем капацитет. ❤Функција : Водоотпорен, се тресат доказ, анти-носат, висока еластичност, истури-доказ. ❤Патент затворање и tote чанта дизајн, една од главните внатрешни работи оддел кои може да се класифицираат за чување на вашите лични мали животни. ❤Лесно да се носат козметика, шминка алатки, коса додатоци, бричење алатки, toiletries и други мали предмети.Оваа шминка козметички торба е направен од висок квалитет на polyeter, а со трајни рачка, патент, и рамно дно, со што се овозможува тоа да лесно да седат на еден шалтер или салон.Ова е исто така многу добра патна случај за ставање makeups, медицина, четка за заби, паста за заби,toileties итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.