• Обновено
Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Прстен Стојат,Потпирач Метал Зафат Држач за iPhone 12/11 Про Max/SE 2020 и Други паметни телефони,Ботаничкиот и Цвеќиња Хавајски

Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Прстен Стојат,Потпирач Метал Зафат Држач за iPhone 12/11 Про Max/SE

Оценката:
DEN 1610.40

Тековен
Во магацинот.

【Висок Квалитет на Материјалите】телефонот ѕвони носител е направен од висок квалитет на цинк, алуминиум и нерѓосувачки челик.Цинк легура има добра еластичност и отпорност на триење, да се избегне кршење кога паѓа надолу.Нерѓосувачки челик е здрав и може да се одржи на прстен цврсто, помага тоа да станат долгорочно добро стојат. 【Висока Јачина на Adhesiveness】Со моќни и леплива лента, телефонот ѕвони стојат може да биде прикачена на вашиот мобилен телефон или таблет цврсто, правејќи се дека вашиот телефон е безбедно.Поддржува телефони во 5kg. 【Хуманизирано Disign】Ергономски дизајн на оваа потпирачот го прави добар прстот на преполниот автобус и метрото за да се спречи вашиот телефон на лизгање од вашите раце.Исто така, совршено решение за да поставите вашиот паметен телефон на канцеларијата за маса, кујна контра или ноќни табела кога гледате видео, слушање музика, остварување на видео повик или дури и играње игри како потпирач.Потполно бесплатно вашите раце. 【Широко се Користи】 360° на Ротација и 180° Флип се направи повеќе флексибилен и лесен за да ви овозможи со прилагодливи агол на гледање.Телефонот прст прстен може совршено да се прилагодат за различни прилики, со цел да ви остане мирна кога ќе се види филмови.(Постојат повеќе модели во продавницата!). 【Без Грижи Со Нас】 Сите мобилен телефон ѕвони на носителите на продава од сад биле 100% КК тестирани, ние и ветуваме на 30-ден парите назад и 180-ден слободна замена.Ако постои било кој квалитет на прашања, ве молиме да не грижете се, ние ќе ви обезбедиме 24 часа*7d навремени услуги на клиентите за да се реши проблемот подобро.Сите телефон да ѕвони стои ги нудиме се дизајнирани и произведени со ум-сет за одржување на највисоки стандарди за квалитет.1.Перат ЛепакСилна adhesiveness при промена без да остават остаток на лепак.2.360° на ротација и 180° флиплесно да се прилагоди за да се обезбеди удобен агол за прстите.3.Стилски и исклучителен изгледМодерен и елеганција дизајн.4.Анти се лизга и падСпречи вашиот телефон на лизгање од вашите раце, како на прстот.5.Hands-freeСлободни вашите раце да уживате во гледањето видеа како потпирач.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.