• Обновено
Три Шеесет и Шест Брз Сува Голф Кошули за Мажи - Влага Wicking Кратки Ракави Секојдневен Поло Маица

Три Шеесет и Шест Брз Сува Голф Кошули за Мажи - Влага Wicking Кратки Ракави Секојдневен Поло Маица

Оценката:
DEN 1030.80

Тековен
Во магацинот.

88% Полиестер, 12% Elastane.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Совршен Атлетските Перформанси Одговара Поло за голф или секојдневниот секојдневен носат – Ова men ' s golf кошула е сигурен да биде еден од вашите омилени.Се носат како поло маица, фустан со tucking-во, или untuck и да работи на повик.Брз Сува Ткаенина – Со пот wicking ткаенина технологија, оваа дише, лесни, краток ракав голф кошула ќе ви ги ладно, суво и на совршена температура во текот на целиот ден долго.Целосен Опсег На Движење – Со 4-начин водат ткаенина, ова голф-поло кошула за мажи овозможува зголемена мобилност во текот на голф замав.Искуство men ' s golf кошула која одговара точно-на-големина и е исклучителен во поддршка на вашиот спортски перформанси.Стилски – Три Шеесет и Шест strived да се создаде мажите е сува одговара поло дека не само што се чувствува добро, но истовремено изгледаше дел.Резултат?Стилски, две-тон поло маица која е брзо да стане првиот избор за мажи со активен животен стил.Анти-Мирис Технологија – Користење на smart полиестер и elastane ткаенина, ова drifit со кратки ракави голф т-маица за мажите спречува и лоши мириси – Овозможувајќи ви да остане свеж и да се фокусира кога топлина е!Се чувствувате најдобро, изгледа вашиот најдобар, се твоите најдобри!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.