• Обновено
Panin Дрвени рачно изработени Цветни Tassel Коса Стапови Гроздобер Кинески Стил на Косата стапчиња за јадење Шноли за Коса Изработка на Додатоци за Жени(Розева)

Panin Дрвени рачно изработени Цветни Tassel Коса Стапови Гроздобер Кинески Стил на Косата стапчиња за јадење

Оценката:
DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Изработени од дрво материјали и обоени глазура, тоа е многу издржливи.Тоа е украсен со исклучителна цвеќиња, едноставен и елегантен.Рачно изработени, кога ќе го носат тоа, тоа ќе биде толку атрактивна и доби многу комплименти.Тоа е за 7.08 инчи долго.Може да се користи за секојдневно носење, свадби, партии, танц страни.Ако е потребно, овој стап, исто така може да се користи како ознака за web страница.На ретро дизајн го прави лесно да ја направите вашата фризура.Погоден за повеќето жени и девојки со различни фризури.Може да се даде совршен дрвени стапчиња за јадење како подарок за вас или вашиот љубовник, пријатели, семејство.Пол : Female Packing : 1 buc Коса Stick Color : жолта, зелена, pink Items : Коса Stick Material : стакло+алуминиумски+wood Hair Стап Големина : 18 cm Pendant : 5 cm.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.