• Обновено
WERCHW Коса Clippers, Мажите Коса Clippers Професионални Берберот Clippers Коса за Сечење Комплет Професионални Clippers за Коса за Сечење Mens Коса Електрични Тивка Коса Clippers Сет

WERCHW Коса Clippers, Мажите Коса Clippers Професионални Берберот Clippers Коса за Сечење Комплет Професионални

Оценката:
DEN 5576.16

Тековен
Во магацинот.

[подесување на сечилото] На прилагодливи сечилото позиција прилагодувања за прецизно сечење & скриј & избричат.Плус целосен сет на водич чешли за саканата коса должина, текстура и фризура. [Ергономски Зафат] На брада и коса тример со ергономски зафат предвидува вкупно удобност и контрола. [Прецизност на Кожата-пријателски Мечеви] - Овој брада тример користи трајни, не ' рѓосувачки челик машина главата,Р тип остар агол машина главата, противалергиски ножеви за намалување на брзо и чисто за ефикасна брада и средување на косата. [Високи перформанси на батеријата] со високи перформанси батерии.USB полнење безжични и силна напојува литиум-јонска батерија се задржи на професионални cordless трева работи за нагоре за подолго време.Високи перформанси може да се постигне насекаде.Нашите производи ќе ги донесе удобноста на вашиот живот и да ви ја доживее радоста на животот за време на употреба.Производ Features Low Бучава Ниски Вибрации Р облик на Работ Останува Остра Чешел Прилог Литиум батерија "plug and play" Specifications Body големина на : 16.5*4*3.7 CMVoltage : 100-240 V ~ 50 / 60 HZPower : 10 Wpackage : 1x коса clipper1 x USB полнење cable1x чистење brush Your задоволство е многу важна за нас.Ако имате било какви прашања по добивањето на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.