• Обновено
Генерички Отпорни на Топлина од не ' Рѓосувачки Челик Трајни Преносни Опашка Чешел Надразнување Чешел за Коса за Сечење Салон Дом Материјали - Бисер виолетова

Генерички Отпорни на Топлина од не ' Рѓосувачки Челик Трајни Преносни Опашка Чешел Надразнување Чешел за Коса

Оценката:
DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

【Премиум Материјалот】Направен од висок квалитет на пп пластични, од нерѓосувачки челик, кој е анти-статички и отпорни на топлина, висока должност еластичност, не е лесно да се биде прекината.Лесен и лесно ракување. 【Парична казна Заб Дизајн】парична Казна заб чешел обезбеди чешел косата подобро и направете ја вашата коса повеќе мазна.Овој стаорец опашка за фризирање, разделба, назад чешла, пост стил, истакнување, ткаење и боење на косата.Повеќе заби кои се користат во чешел, пофини на ткаат ќе биде.Дури и исплата на боја се увери во секое време чешел се користи. 【Пакет се Вклучени】ќе добиете 1pc стаорец опашка коса чешли.Сега можете да направи фолија нагласи во 50% помалку време со користење на овој чешел дека не ткаење за вас. 【Професионални Стаорец Опашката на Коса и Чешел】Оваа чешел косата може да ви помогне да партиција на вашата коса, со цел за поставување на косата и создавање на уникатен стил за повеќето типови коса.Може да се постигне било ткаат саканиот - медиум, парична казна или буци - со овој чешел со промена на аголот на кој чешел се одржува и прилагодување на поставеност на косата со чешел. 【Широк Апликации】Совршен за салон, берберот или домашна употреба за чешла и губење на подигање.Работи одлично на двете прави и кадрава коса.Секој стилист, дури и почетник, ќе уживате во леснотијата со која тој/таа може да ткаат целосна шеф на косата, во само неколку минути.Опис : - Овие опашка чешли се совршен алатки за поставување на косата и создавање на професионални стилови за сите типови коса во краток до среден губење на должини. - Чешли се направени од PP пластика, точка крајот е изработен од нерѓосувачки челик, трајни за користење, лесен, лесно да се одржи во ваши раце. - Редовна употреба, додава брилијантен сјај и сјај да ја намалат косата, ја остава косата мазна. - Статички Слободни, што помага да се спречи flyaway и frizzy косата за време стил. - Отпорни на топлина, може да издржи екстремната топлина, што ги прави совршени за употреба со вашиот фен.Спецификација : - Материјал : пп Пластични, од не ' Рѓосувачки Челик - Size : Прибл. 21.1x2.7x0.3cm/8.31x1.06x0.12inch Package Вклучува : 1 Парче Опашка Comb Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.