• Обновено
Годишно ниво Симпатична Grosgrain Лента за Милениче Куче Коса Лакови со Еластична Гума Бендови - Песот Kitty Качулка Чешлање Додатоци во Собата за Долга Коса Кутре Мачка

Годишно ниво Симпатична Grosgrain Лента за Милениче Куче Коса Лакови со Еластична Гума Бендови - Песот Kitty

Оценката:
DEN 335.28

Тековен
Во магацинот.

Brand New - Пакет од 24 рачно изработени бутик домашно милениче коса лакови (ДОЈДЕ ВО ПАРОВИ).КОСАТА ЛАКОВИ ГОЛЕМИНА : 1.2" 2" .Материјал : Bling rhinestones/монистра,grosgrain лента лакови се монтира на гума бендови.Ние нудиме голем избор на бои милениче лакови за да одговара на вашиот избор,да се обезбеди флексибилност за вашиот малку сопствениот изглед.Погоден за различни прилики,совршен за емисии, свадби, празници и забави.Одличен квалитет,супер симпатична и симпатична,направи вашето кученце/писе поубав и dapper.Совршен за Shih Tzu, Poodles, Јоркшир Terrier, Maltipoo,Авганистан Hound, Komondor, Свилен Terrier, Pomeranian, Schnauzer, Bichon Frise, Papillon, Maltese Куче.24 годишно ниво компјутери/12 Парови Симпатична Grosgrain Лента за Милениче Куче Коса Лакови со Еластична Гума Бендови (ДОЈДЕ ВО ПАРОВИ).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.