• Обновено
HHYGR Бебе Девојки Коса Врски, 100 Компјутери Мали Деца Коса Врски конска опашка Носители, Бебе Девојка Коса Додатоци за Деца Детска венчиња

HHYGR Бебе Девојки Коса Врски, 100 Компјутери Мали Деца Коса Врски конска опашка Носители, Бебе Девојка Коса

Оценката:
DEN 1449.60

Тековен
Во магацинот.

Еластичен И Долготрајни : Бебето Девојки мали Коса Врски може да се задржи на косата цврсто во вистинското место и не е лесно да се изгубат нагоре.ќе се направи штета на вашата коса.коса бендови е во избрани бои.Симпатична Коса Додатоци : Бебе Девојки Коса Врски Симпатична цртани филмови и цвеќиња, кои се наменети за децата да го сакаат.Различни бои и стилови за да одговараат на секој фустан на вашата девојка.Без Коса Штета : Меки и цврсти seamlessness дизајн.Тоа е лесно да се отстранат од глава без stickiness на косата.Ви помогне брзо да се направи конска опашка.Косата Врски ќе го направи вашето бебе девојка се повеќе Убави & убава.Различни Стилови : Пакетот вклучува 40 Компјутери косата со ластичиња врски со 5 бои, Повеќе различни стилови за вашиот littte девојка за коса декорација.Бебето Девојки Коса Врски континуирано за бебе девојка или големи девојки 1-9 години.Бебе Девојки Коса Врски Широко се Применуваат : Бебе Девојки Коса Врски тие се добри за малку девојки да се направи ponytails, тие не само што може да се користи за врзување на косата, но исто така и за плоскости нешто друго. 1.Мек и еластичен еластична, Многу е лесно да се врзуваат и да ги отстраните.2.Не се лизгаат, растеглив, подобро да се обнови и еластична.3.Не е лесно да се изгубат нагоре, се скрши или да водат надвор.нема да го оштети вашиот девојка на косата.4.Доаѓаат со мулти форми и бои за да им даде на вашата девојка повеќе избори за да одговара на различни фустани и прилики.5.Симпатична подарок за години, бебе, девојки, деца со тенка коса.

Параметри на производот

project type:
Baby Girls Hair Ties
Material:
Acrylic
Color:
5 Mix Colors
weight:
About50g
Hair tie size:
diamete approx 1inch, stretching to 4 inches.
Suitable for toddlers, teenagers and adults with thin hair :
Package includes:
40 * Colorful Baby Girls Hair Ties :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.