• Обновено
1 Пар на Taekwondo Двоен Удар Подлога Целна Tae Квон Дали Карате кик-бокс Тренинг TKD Корне Подлога Пракса Удар Целна Обука Двојно Лице Удар Нога Подлога Боречки Вештини Оп?

1 Пар на Taekwondo Двоен Удар Подлога Целна Tae Квон Дали Карате кик-бокс Тренинг TKD Корне Подлога Пракса

Оценката:
DEN 952.80

Тековен
Во магацинот.

【Опис】 : Ова Taekwondo Удар Влошки Цел се користи за Taekwondo (или други Боречки Вештини) фанови да се практикуваат ниска и висока клоци!Целото тело е издржлив и флексибилност.Ова двојно страни цел е идеален дизајн за постигнување на високи и ниски удари,, Зголеми вашата брзина, точност и сила. 【Опис】 : Ова Taekwondo Удар Влошки Цел се користи за Taekwondo (или други Боречки Вештини) фанови да се практикуваат ниска и висока клоци!Целото тело е издржлив и флексибилност.Ова двојно страни цел е идеален дизајн за постигнување на високи и ниски удари,, Зголеми вашата брзина, точност и сила. 【Големина】 : 39cm x 19.5 cm x 5cm/15.35 во x 7.7 во x 1.97 во.Материјал : Трајни СТП кожа надвор и високо еластична компресија сунѓерот внатре.Издржливи изграден прави сигурни дека вашите нозе се ослободени од повреди на кожата или иритација. 【Двојно Корне Подлога Дизајн】 : Двојно Страни Корне Подлога, која што се состои од две парчиња целна лист.Кога ќе ја ослободат таму ќе бидат купени звук кој може да интерес на вашите деца.Само се приближи крајот s, заврши околу вашиот зглоб и се започне обука без да се грижиш за рампа лизгаат од раце. 【Удар Подлога за Обука】 : Taekwondo Удар Подлога се применува во погодок пракса на Taekwondo, боречки уметност и др.Со врвка за околу s за да го запрете удар подлога од фрејмови. 【Пакет се Вклучени】 : 1 Пар на Taekwondo Корне Целна Гребло.Голем ноќта на Вештерките подарок избор за вашиот момчиња, внук, маж, кој сака Tae Квон Дали Карате кик-бокс Тренинг.Совршен за taekwondo фанови или други боречки вештини exerciser да се обучуваат.Овој удар подлога цел се користи за Taekwondo (или други Боречки Вештини) фанови да се практикуваат ниска и висока клоци!.Целото тело е издржлив и флексибилност.Направен од висок квалитет на СТП материјал и висока потентност пена со ергономски дизајн, тоа може значително да се подобри вашиот тренинг ефект.Материјал : СТП кожа надвор и високо еластична компресија сунѓерот внатре.Боја : Црна / Сина боја / Црвен (опционално).Големина за : 39.5 cm x 19cm x 5cm.(15.4x7.7x2 инчен).Овој удар подлога цел се користи за Taekwondo (или други Боречки Вештини) фанови да се практикуваат ниска и висока клоци!Целото тело е издржлив и флексибилност.Направен од висок квалитет на СТП материјал и висока потентност пена со ергономски дизајн, тоа може значително да се подобри вашиот тренинг ефект.Карактеристики : Материјал : СТП кожа надвор и високо еластична компресија сунѓерот внатре.Боја : Црна / Сина боја / Црвен (изборен)Големина за : 39.5 cm x 19cm x 5cm.(15.4x7.7x2 инчен)Пакет се Вклучени : 2x Taekwondo Удар Целна Подлога.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.