• Обновено
PetSafe Батерија Кората Јака, 15 Нивоа Автоматски се Прилагодува Статични Корекција - Водоотпорен - Не Лае Уред - Стандард ИЛИ Малку Куче Лајт за Мали, Средни и Големи Куч

PetSafe Батерија Кората Јака, 15 Нивоа Автоматски се Прилагодува Статични Корекција - Водоотпорен - Не Лае

Оценката:
DEN 2158.80

Тековен
Во магацинот.

БЕЗБЕДНО ќе ПРЕСТАНЕ да ЛАЕ : 15 нивоа автоматски се прилагодува статични корекција помогне да се учат на вашето куче да се спречи прекумерна лае.УЧИ ВАШЕТО КУЧЕ Е КОРАТА : Нашата единствена кората-уреди со покажувач на технологија учи вашето куче е кората да се спречи вашето куче од добивање на лажни корекција, дури и со други кучиња' лае.ВОДООТПОРЕН ЈАКА : Воз во која било средина, внатре или надвор, со водоотпорен јака.БАТЕРИЈА : да се Дојде до 40 часа на употреба, и брзо надополнување на 2 часа користење вклучени USB полнач.ГОЛЕМИНАТА : Јака одговара на кучињата 8 lb и нагоре и прилагодливи рака одговара на миленичиња со вратот големина до 23 во.КОРАТА РЕШЕНИЈА МОЖЕТЕ ДА му ВЕРУВАТЕ : За 25 години, ние сме доверлив бренд во создавање на безбедни, квалитетни, обука на производи за да им помогне на вас и вашето домашно милениче да живеат среќни заедно.НЕ КОРАТА ВЕТУВАЊЕ : Ако овој производ не е задоволување на потребите за вас и вашето домашно милениче, едноставно контактирајте Pet Safe Грижа на Клиентите како Специјалист во Pet Safe и ние ќе ви помогне да најдете некој производ, кој одговара на вашите потреби.Стил : Малку Куче (Лајт) Учат на вашето куче кога да се биде тивок со Pet Safe Батерија Кората Јака.Јака автоматски се наоѓа на добра опција за да му помогне да научат да кората помалку во време на несакани лае.Дозволете ни да им помогне тивка бучава и зајакнување на врската помеѓу вас и вашето куче, така што ќе можат да живеат среќно заедно!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.