• Обновено
5 Pack - Cosmas 5317SN-C Сатен Никел Кабинет Хардвер Круг Knob со чисто Стакло - 1-1/4 Дијаметар

5 Pack - Cosmas 5317SN-C Сатен Никел Кабинет Хардвер Круг Knob со чисто Стакло - 1-1/4 Дијаметар

Оценката:
DEN 632.40

Тековен
Во магацинот.

Висок Квалитет Сатен Никел Заврши - Стакло Во Боја : Јасно.Дијаметар : 1-1/4".Проекција : 1-1/8".Поединечно Заградени со 1" Монтажа Завртка.Пакет од 5 Копчиња.Cosmas Хардвер е начин да се оди при дизајнирање или одредување до вашата кујна или купатило.Тие не го прават ни наплаќаат непотребни ознаки за нивниот хардвер како некои други големи брендови се направи.Затоа, ви дава голема хардвер по цена која можете да си го дозволат.Оди напред, се споредат, ние се осмелувам.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.