• Обновено
430 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 05949 Мешани Цвет Дрво Цртан филм Уметност Изработката Flatback DIY Додатоци

430 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 05949 Мешани Цвет Дрво Цртан

Оценката:
DEN 2181.60

Тековен
Во магацинот.

430 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 05949 Мешани Цвет Дрво Цртан филм Уметност Изработката Flatback DIY Додатоци.Илјадници накит одлуки шарм, шиење копчиња на мојата продавница, ако ви се допаѓа оваа точка, додадете вашите омилени. : ).Материјали : Дрво, Боја : како Фотографија ( повеќе бои ).Големината на секоја копче : (Aprox.) : 14 x 15 x 2mm,(17/32"x19/32"х5/64").Количина : 430 КОМПЈУТЕРИ. 430 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 05949 Мешани Цвет Дрво Цртан филм Уметност Изработката Flatback DIY Додатоци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.