• Обновено
KINVOCA C25 Joypad за Nintendo Вклучите/Лајт - Жичен/Безжичен Прекинувач Контролер - Замена за Joycon - Програмабилни Макроа, Турбо, автоматиката и Двоен Мотори (Сива w/Контрола)

KINVOCA C25 Joypad за Nintendo Вклучите/Лајт - Жичен/Безжичен Прекинувач Контролер - Замена за Joycon - Програмабилни

Оценката:
DEN 911.76

Тековен
Во магацинот.

Дизајниран за Nintendo Вклучите/ Прекинувач Лајт : компатибилен со Switch верзија 12.0.0; се користат самостојно во секоја рака или прикачени на конзола за целосна големина контролер во рачен режим (Известувања : ве молиме контактирајте со продавачот за PC ажурирање на фирмверот).Макроа Турбо обезбедува 25 снимки/s.Движење Контрола двојна вибрации за убедливи игри искуство.Ергономски 300m Ah вградената батерија во секој контролер овозможува 10 часа игри сесија.Брз метод-двајца - одберете "контролори - промена зафат/цел", задржете sync копчето за 3 секунди.Повторното вклучување : држете го екранот/home за 3 секунди.Воведување надградена верзија на Joypad.Покрај полно множество на копчиња, Kinvoca C25 контролер додава макро и турбо функција!.Премиум материјал со точно тестирани.Рационализација дизајн се вклопува само право во вашите раце.Можете да уживате во полна големина контролер во рачен режим, или да ги одржи хоризонтално или вертикално во тв режим.Земете овој контролер со тебе а ти играат сите вашите омилени игри во движење.НАПОМЕНА : АЖУРИРАЊЕ НА FIRMWARE-ОТ ЗА ВЕРЗИЈА 12.0.0 Е AVAILBLE СЕГА.ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО ПРОДАВАЧОТ ИЛИ ДА ОДИМЕ ВО НАШИОТ ВЕБ-САЈТ ЗА ДА ГО ПРЕЗЕМЕТЕ ДОКУМЕНТОТ.МОРА ДА СЕ ЗНАЕ.НЕ NFC ИЛИ IR SENSORDOES НЕ СЕ ВКЛОПУВААТ ВО ОРИГИНАЛ ПОЛНЕЊЕ ЗАФАТ.Како да се Поврзете.Почетна Спарување : метод на еден - да го прикачите на конзола; метод-двајца - одберете "контролори - промена зафат/цел", задржете sync копчето за 3 seconds Reconnection : држете го екранот/home за 3 секунди.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.