• Обновено
Harrison Хауард Коњ Водоотпорен Нога Медицина Подигнете Ги Покрие-Морнарица

Harrison Хауард Коњ Водоотпорен Нога Медицина Подигнете Ги Покрие-Морнарица

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Изграден да се брани кал, дожд и снег, додека одржување на коњи чизми чисти и се покриени.Исто така lifesaver, кога ќе оди патека јава често како што тоа е ефективно решение за одбраната на вашиот тренинг чизми и брз обвива од вода, burs, остатоци, и foxtails, натамошно продолжување на нивниот животен век.Идеален за чување чизми чисти во влажни или матен услови.Одлично за коњи носење на брзи облоги или спортска медицина чизми.Во голема мера се протега на чизми услугата живот и одличен додаток на вашата подигање додаток за полнење.Едноставно да се избрише со влажна крпа, и ги опфаќа треба да бидеме добри како нов повторно.Машина за миење ладен и сув воздух.Боја опции : Црвена, Црна, Сина, и Морнарица.Боја опции : Црвена, Црна, Сина, и Морнарица.Боја опции : Црвена, Црна, Сина, и Морнарица.Боја опции : Црвена, Црна, Сина, и Морнарица.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.