• Обновено
Идеален 30-276 Жица-Орев 76B Wire Конектор, Црвена (Пакување од 250)

Идеален 30-276 Жица-Орев 76B Wire Конектор, Црвена (Пакување од 250)

Оценката:
DEN 887.76

Тековен
Во магацинот.

Прифаќа 2 #14 до 4 #12 AWG жица комбинации.Номинална за 600 Volt Максимум.Фиксни, плоштадот-жица пролет.Пламен-retardant школка.Школка оценет за 105° C. Идеален Жица-Орев 76 B Wire Конектор прифаќа 2 #14 до 4 #12 AWG жица комбинации.Тоа е оценет за 600 Volt максимум.На 76 B има фиксен, плоштадот-жица пролет која овозможува супериорен заземјување конекции.Има пламен-retardant школка дека е оценет за 105° C. Црвена боја.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.