• Обновено
jsmhh Компатибилен со Порше 918 Целосно Водоотпорен Автомобил Покритие - Дише - Тешка Rainproof Автомобил Покритие Сончање Изолација Автомобил Додатоци (Боја : Сива)

jsmhh Компатибилен со Порше 918 Целосно Водоотпорен Автомобил Покритие - Дише - Тешка Rainproof Автомобил Покритие

Оценката:
DEN 5194.56

Тековен
Во магацинот.

Материјал : автомобилот е направен од висок квалитет на Оксфорд ткаенина.Тоа е издржлив,отпорен на влечење и нагон за чешање на окото.Ткаенината е мазна и мека,еколошки и невкусна.Карактеристики : Интимни и безбеден дизајн,со високо рефлективна рефлексивни ленти за да се спречи ноќното гребење,на четири тркала windproof појас,направи облека повеќе блиски,windproof,цврсти,трајни,водоотпорен дизајн,може ефикасно да се справи со дожд и снег времето,за отпушоци од цигари,Огномет,Марс има пламен retardant својства,лесно за чување автомобил покритие.Предмет : Погоден за компатибилен со 918 со автомобил отворено автомобил покритие сончање rainproof изолација дише. * Заштита - Заштита на вашиот автомобил од снег,лапавица,снег,дрво остатоци,сонцето штета,нечистотија,прав и др. *Безбедност - Еластична делови и под-појас направи тоа лесно да се инсталира и да се обезбеди.Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.Име на производ : компатибилен со 918 отворено автомобил cover Material : Оксфорд ткаенина плус сомот + пламен retardant spun Weight 2.8 KGcolour Црна,Сина боја,Маскирна,Gray Protect вашиот автомобил од сонцето,прашина,песок,птици паѓа и УВ штета.Задржи внатре и надвор од автомобилот чиста и уредна,исто така, може да се забави брзината на боја fading Beautifully дизајниран,лесно да се чисти и да се соберат.Сезона : Четири сезони universal Features : 1. Windproof дизајн.?????????2. Брза инсталација.?????????3. Невидливи анти-кражба.?????????4. Одразуваат ултравиолетова светлина.По-продажбата на : времето За испорака е денови,времето за испорака е во работни денови.Ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена,ве молиме да не контактирате на време и да се одговори на вашата е-пошта во рок од 24 hoursprompt : 1. Вистински проект боја може да биде малку поинаков поради светлосни ефекти/средина, осветленост на дисплејот поставување, итн.2. Во однос на големината, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm поради прирачник за мерење, ви благодариме!Се надевам да ви обезбедиме подобра услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме побарајте 'jsmhh' за слични производи!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.