• Обновено
jsmhh Компатибилен со Фиат FCC4 Автомобил Покритие, Сомот Водат Водоотпорен/Сончање Изолација/UV/Antifreeze Отворено Автомобил Покритие Автомобил Екстра Додатоци (Боја : Сив

jsmhh Компатибилен со Фиат FCC4 Автомобил Покритие, Сомот Водат Водоотпорен/Сончање Изолација/UV/Antifreeze

Оценката:
DEN 5268.96

Тековен
Во магацинот.

Материјал : автомобил покритие е направен од високо-квалитет на оксфорд ткаенина, кои се издржливи и трајни.Таа е отпорна на влечење и кинење На облеката ткаенина е мазна и мека, еколошки и невкусна.Карактеристики : Интимни и безбеден дизајн, со високо рефлективна рефлексивни ленти за да се спречи ноќното гребење, на четири тркала windproof појас, направи облека повеќе блиски, windproof, цврсти, трајни, водоотпорен дизајн, може ефикасно да се справи со дожд и снег времето, за отпушоци од цигари, Огномет, Марс има пламен retardant својства, лесно за чување автомобил покритие.Предмет : Погоден за компатибилен со Фиат FCC4 посебен автомобил отворено автомобил покритие сончање rainproof изолација дише.Невидливи на четири тркала позиционирање windproof појас дизајн, лесно да се стави на и надвор, главниот повлече патент врата, изработка на предмети повеќе пригоден, ноќта рефлексивни предупредување ленти, направи ноќ паркинг повеќе увери.Спречи sunshade, водоотпорен, dustproof, antifreeze, птичји измет, остава, материјали нема да предизвика оштетување на автомобил боја, сите сезони.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.