• Обновено
QQSD 100 Компјутери Trinidad and Tobago Знаме чепкалки за заби Cupcake Toppers Украси, Мини Мал Знаме Cupcake ги Собереш Стапови Коктел Toothpick Знаме Торта Topper Зема

QQSD 100 Компјутери Trinidad and Tobago Знаме чепкалки за заби Cupcake Toppers Украси, Мини Мал Знаме Cupcake

Оценката:
DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Количина : 100 компјутери toothpick Знамиња, доволно за да можете да ја користите.Големина : 1.38" x 0.98", toothpick големина : 2.56", лесен за употреба, одговараат за украсување хамбургери, cupcakes, мезе, сендвичи, тестенини, итн.Материјал : направен од висок квалитет на дрво и хартија, цврсти и издржливи, полесно за вас да ги собереш на храна, и да се задржи подалеку од дамките.Примена : cupcake toppers се широко се користат за декорација cupcakes, мини десерти, сендвичи, торта, сирење, овошје, одмори плата, итн.Answer : ___________________________ Note : знамето зема се за храна декорација само, да не се јаде и ве молам не ставајте во печка за греење.За да се почитуваат за "прв клиент, квалитетот на прво место" принцип.Ако производот е незадоволителен, 100% наплата!.Боја : Trinidad and Tobago.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.