• Обновено
JW Winco Челик 12L14 Прислушувани Knob, Knurled, Навој Преку Дупка, 5/8-11 Тема Големина x 1-1/2 Нишка Длабочина, 2-1/2 Глава Дијаметар (Пакување од 1)

JW Winco Челик 12L14 Прислушувани Knob, Knurled, Навој Преку Дупка, 5/8-11 Тема Големина x 1-1/2 Нишка Длабочина,

Оценката:
DEN 811.20

Тековен
Во магацинот.

Прислушувани knob со knurled главата стил.Изработени од тврда бар.Црна оксид заврши.Направени од 12 L14 челик.Ro HS согласност.JW Winco е Knob со knurled главата стил.Овие копчиња се користат за апликации кои бараат поголема трајност од пластика или алуминиум, но сепак појавата е од суштинско значење, knurled главата за оние кои не се лизга на зафат, изработени од тврда бар, црна оксид заврши, Направени од 12 L14 челик, 5/8"-11 тема големина, Ro HS согласност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.