• Обновено
PartsSquare 30pcs Најлон Браник Fastener Занитвам Комплет Push Тип Retainer Автомобил Клипови Замена за Договор Граѓански CR-V CR-Z Crosstour за HR-V Увид Одисеја Пилот Ridgeline Замена

PartsSquare 30pcs Најлон Браник Fastener Занитвам Комплет Push Тип Retainer Автомобил Клипови Замена за Договор

Оценката:
DEN 237.36

Тековен
Во магацинот.

Пакет Содржина : 30pcs Пластични Заковки Fastener.Примена : Пред Fenders, Заден/ Предниот Браник, Преден Скара, Преден Панел, Кондензаторот, Moundling Под закрила Retainer (Директна замена, нема потреба да се измени).Големина (Глава/Матични Должина/Матични Дијаметар/Вклопуваат Дупка) : 20/14/10мм; 0.79/0.55/0.39 инч.Објектот состојба : Brand New.Материјал : Пластика, Најлон.Вкупна Количина : . 30pcs.Примена : .Пред Fenders, Заден/ Предниот Браник, Преден Скара, Преден Панел, Кондензаторот, Mounding Под закрила Retainer (Директна замена, нема потреба да се измени).Големина (Глава/Матични Должина/Матични Дијаметар/Вклопуваат Дупка) : . 20/14/10мм; 0.79/0.55/0.39 инч.За AUTEX.Како еден од водечките пренос делови снабдувач во НАС, AUTEX посветува за да се нуди еден-стоп услуга за да ви направи дури и поблиску до фантастични возачко искуство !.AUTEX е посветена на обезбедување на целосна линија на премијата пренос слични производи, вклучувајќи го и ЕПС/TCC/Lockup/Линеарна/Shift Електромагнетниот комплет, Филтер за полнење, Гувернерот Притисок Прекинувач, Електромагнетниот & Филтер Комбо Комплет, и повеќе на патот.AUTEX има за цел обезбедување на подобро решение на енергија-заштеда, управливост оптимизирање искуство за вас.Ние стоиме зад секој производот што го продаваат, ако имате било какви проблеми, добредојдени да допрат до нас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.