• Обновено
Круна Коса Додатоци Невестата Принцезата Ретро Женски Модели Златна Кристално Бела Свон Бисер Коса Клип Едноставна Благородна Деликатна Свадба Прекрасни Светиот

Круна Коса Додатоци Невестата Принцезата Ретро Женски Модели Златна Кристално Бела Свон Бисер Коса Клип Едноставна

Оценката:
DEN 600.00

Тековен
Во магацинот.

1. Материјал : алуминиумски + синтетички кристално стакло или синтетички бисер。7cm висока, 13cm широк, 39cm долго. 2. Оваа барок кралицата круна е уникатно парче со ретро шарм и посебен шарм.Жените и девојките класичен круна.Круната е на повеќето класични накит во свадба накит.Од принцезата на кралицата, нека светол венец, венец вашиот сведоштво. 3. Целосна коронка дизајн се совпаѓа со позлатени метал, и неговата површина е покриена со рачно изработени шарени бисери, истакнувајќи ја суштината на кралицата круна. 4. Совршена комбинација на рачно изработени булчински круната и супер убава, ултра-трепка кристал круна ќе го направи текстурата и квалитетот посовршен. (УВ боја задржување одбор.Боја на задржување на времето е многу долг). 5. Одлично за ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Драма, Cosplay, Матурска, birthday (Роденден, Прослава, Одмор, Годишнина, Свадба, се Маскира или било која друга посебна прилика. 1.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.