• Обновено
ORS Маслиново Масло Девојки Влага Богата со клима уред со Масло од Авокадо 13 Унца (Пакување од 1)

ORS Маслиново Масло Девојки Влага Богата со клима уред со Масло од Авокадо 13 Унца (Пакување од 1)

Оценката:
DEN 190.80

Тековен
Во магацинот.

Омекнува и detangles додека imparting природен сјај на косата.Може лесно.Совршен за : индивидуални сакаат хидратација во нивната коса вратило.Како секојдневно средство за смекнување на косата.Се применуваат за чиста крпа сушат косата, масажа темелно и чешел косата со големи заби чешел за вкупната дистрибуција.Исплакнете после пет минути или ставете пластична капа во текот на целата глава и нека процесот за 10-15 длабинско кондиционирање.ORS Маслиново Масло Девојки, Влага Богата клима уред, 13 Fl мл.Овој производ е Произведен во сад.Овој Производ е Лесно да се користи.ORS Маслиново Масло Девојки, Влага Богата клима уред, 13 Fl мл.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.