• Обновено
Claussen Премиум Јасни кисела зелка, 32 fl мл Тегла

Claussen Премиум Јасни кисела зелка, 32 fl мл Тегла

Оценката:
DEN 190.80

Тековен
Во магацинот.

Објектот Пакет Должина : 10.16 cm.Објектот Пакет Ширина : 10.16 cm.Објектот Пакет Висина : 15.24 cm.Објектот Пакет Тежина : 0.907 килограми.Claussen Премиум Јасни кисела зелка го подобрува секој оброк со својот класичен кисела вкус и криза.Направени со неколку состојки, вклучувајќи ферментирани зелка, ова кисела зелка пакети свежи, пикантен и вкусна криза што tempts вашиот вкус пупки.Секоја порција содржи 5 калории.Оваа премија кисела зелка е совршен за натрупување на Reuben сендвич или служат како bratwurst врвот.Направи свинско и кисела зелка за вечера, или служи со кисела зелка заедно германски meatballs.За лесен и удобен за складирање, оваа премија кисела зелка доаѓа во resealable 32 течност унца тегла.Claussen е свежина и храбар криза подигнете секој оброк.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.