• Обновено
Sonoma Brinery Суровини кисела зелка Pickel, 12 мл

Sonoma Brinery Суровини кисела зелка Pickel, 12 мл

Оценката:
DEN 477.12

Тековен
Во магацинот.

Суровини и храна.Лекување на палетата на бои и телото.Сите природни обработка без термичка обработка или pasteurization.За разлика од повеќе заеднички пастеризирано сорти,суровини и кисела зелка има јасни и крцкава текстура, полно оптоварување на свежа зелка вкус и mellow tartness дека не преоптоварат на вкусови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.