• Обновено
50 Компјутери Пијат Пошта за Возрасни, Матирано Проѕирен Reclosable Пијат Кеси, Сок Пошта за Ладно & Топли Пијалаци со 50 Цевчиња & Инка

50 Компјутери Пијат Пошта за Возрасни, Матирано Проѕирен Reclosable Пијат Кеси, Сок Пошта за Ладно & Топли

Оценката:
DEN 328.56

Тековен
Во магацинот.

Здрави Материјали : Нашата пијат пошта се направени од heallthy, BPA free материјали.Тие може да се одржи и ладни и топли пијалоци и тоа нема да наштети на вашето здравје.Уникатен модел го прави вашиот живот може да биде шарени!.Пакување и Големина на : 50 recloseable стенд-ап патент пијат кеси со 50 пијат цевчиња и една зелена инка.Капацитет : 450ml-500ml(околу 17 унца), можете да enioy вашиот пијалок пошта со вас семејството насекаде.Начин на Употреба : Користете го нашиот инка за да се пополни сок торбичка со вашиот омилен пијалок, а потоа печат торба.Две мали дупки на чантата може да се користи за да се стави на слама, и дупки може да се користи за бесење или одржување, можете исто така да се стави на пијат торба за на маса, во секое време, нема истекување, тоа е многу лесен за употреба.Широко се Користи : пијалок пошта за возрасни не само што може да се сместат varity пијалоци, но, исто така, може да се сместат храна.Кога во партијата, тоа ќе биде најдобар избор за наместо на опасни стакло, децата ги користите имаат добра партија време.Клиенти Служба : Ние ќе се обезбеди пријателски услуги на клиентите.Ако било какви проблеми со нашите пијат кеси, добредојдени се чувствуваат слободни да ни кажете, ние ќе ги реши вашите проблеми во рок од 24 часа.Боја : мрзнување.Материјал : пластика. 50 x Пијат пошта. 50 x Цевчиња. 1 x Инка.Соодветна големина за да се продавница пијалоци.Лесно да се исчисти и еднократно.Лесно да се носат насекаде.За топол пијалок, температурата, генерално, не е повеќе од 100 ℃ (212 ℉).Совршен за чување на Кафето, чајот, енергетските пијалоци, протеин кој се тресе, и коктели; нешто што може да се замисли и повеќе лесно може да се чуваат во нашите пластични пијат контејнери.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.