• Обновено
2-Pack 1 мл Убава Кобалт Сина Назален Спреј Шише со парична Казна Магла Sprayer - Празни & Refillable Сино Стакло Atomizer

2-Pack 1 мл Убава Кобалт Сина Назален Спреј Шише со парична Казна Магла Sprayer - Празни & Refillable Сино

Оценката:
DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

СЕТ ОД 2 ПРАЗНИ НОСНАТА РАСПРСКУВАЧИ : Погодно 2-pack празна форма на спреј за нос шишиња со не-porous, невкусна, и без мирис квалитети; Робустен, дебело стакло изработени 1oz/30ml сина шишиња за нос апликации се неверојатно здрав и не се склони кон кршење.СВЕТЛО-ЗАШТИТНА СИНО СТАКЛО : Нашата pharma-квалитет сина назален спреј шишиња заштита против чувствителни на светлина на УВ зраци решенија; за Разлика од пластика, овие спреј шишиња имаат одлични температура отпор, без да се грижите за преобликување.ПРЕЦИЗНОСТ ATOMIZER : Секој од нашите назален спреј пумпа шишиња доаѓа со доза механизам за ефикасно и прецизно спреј .1ml (прибл. 10 IU) на магла по секоја пумпа; целосна носната миење шише дава просек од 200 спрејови.REFILLABLE Сигурен квалитет обезбедува нашиот празна чаша спреј за нос шишиња може безбедно да се мијат и се користи секогаш кога е потребно.SAFE Лесен-за-пополни широк отвор со навој-топ затворање се течење-доказ за грижете се-бесплатен транспорт во ташна или во џеб.Двете ПРАЗНИ распрскувачи имаат носната совет.Еко-пријателски, рециклираат пакување.TSA-компатибилен.Pharma-квалитет на Кобалт Стаклено шише со нерѓосувачки челик пумпа компоненти.Секој sprayer доаѓа со безбедноста клип и јасно заштитна капа.Пополни со свој решение или Snoot!Нос Чистење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.