• Обновено
Jo Malone англиски Даб & Redcurrant Келн Спреј (Првично Без Кутија) 30ml/1oz

Jo Malone англиски Даб & Redcurrant Келн Спреј (Првично Без Кутија) 30ml/1oz

Оценката:
DEN 1920.00

Тековен
Во магацинот.

Eau de Parfum 1oz.Пачули, cedar, мошус и карамела.Пакет Димензии : 10.668 L x 14.224 H x 10.922 W (сантиметри).објектот пакет тежина : 1.8 унци.На цветни овошен мирис за жени & men Crisp слатка зачинета питу & enticing Top забелешка е redcurrant Средината забелешка е rose Base забелешка е oak Launched во 2017 Suitable за пролет или лето се носат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.