• Обновено
Кампување Hammock со Дрво Ремени,Covacure Кампување Hammock со Нето & Carabiners,Автоматско Брзо се Отвори Преносни Замав Спиење Hammock за Backpacking Патување Пешачење

Кампување Hammock со Дрво Ремени,Covacure Кампување Hammock со Нето & Carabiners,Автоматско Брзо се Отвори

Оценката:
DEN 1535.76

Тековен
Во магацинот.

【АВТОМАТСКО БРЗО ОТВОРАЊЕ HAMMOCK】 Автоматско pop-up интернет.Тоа трае само една минута за да се постигне брзина на релаксација.Густината на нето ткаенини е двојно повеќе од сличните производи на пазарот.Со користење на нето hammock може да ве заштити од сите гаден creepers, што значи побезбедно и поудобно отворено патување. 【ЛЕСЕН И КОМПАКТЕН】 кампување hammock се опремени со јажиња, куки и патни торби за лесно носење и собранието.Лесно да се постави и лесно да се спакуваат, лесни и пакети до прилично мал, па тоа ќе не заземаат многу простор. 【КОМФОРНИ И ИЗДРЖЛИВИ】На hammock кампување комплет се состои од армирано-најлон со совршен breathability и флексибилност.Солза отпорни, суши брзо, силни и издржливи.Издржливост на најлон е 10 пати поголема од онаа на памук, а истото важи и за најлон hammocks.Ова е најдобар избор за ова лето, следното лето, и следното лето. 【МУЛТИ-СЦЕНА КОРИСТЕТЕ ја】 Тоа е hammock со нето.Исто така можете да флип кампување hammock над и го користат како обични hammock во секунди.Совршен за двор, градина двор, плажа, campgrounds, чекалницата дреме, спиење, сонувам, одмор, патување, отворено опстанок. 【НАШЕТО ВЕТУВАЊЕ】Нашите производи се строго проверени, и инспекциски надзор одделение може да ги користат со доверба.Ако не сте задоволни со кампување hammocks за дрва, можете да наплата на целиот износ.Ние се земе услуги на клиентите seriousl.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Automatic Hammock Материјал : 210 T Најлон Предиво + Полиестер Газа Боја : Портокал Црна, Златна жолта Големина : Прибл.290x140cm/114.2x55.1in Оптоварување : 200kg / 441lb Тежина : Околу.948g/33.4 оз Апликација : Патување, кампување, на плажа, во дворот Пакет Листа : 1 x Hammock со Тока 2 x 2m Дрво Јаже 1 x Упатството Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1‑2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Параметри на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Automatic Hammock
Material:
210T Nylon Yarn + Polyester Gauze
Color:
Orange Black, Golden yellow
Size:
Approx.290x140cm/114.2x55.1in
Load:
200kg / 441lb
Weight:
Approx.948g/33.4oz
Application:
Travel, camping, beach, yard
Package List:
1 x Hammock with Buckle :
2 x 2m Tree Rope :
1 x Instruction Manual :
Note:
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.