• Обновено
OdontoMed2011 МНОГУ од 2 Стерилизација Касета Стоматолошки,ЛАБОРАТОРИЈА.Инструмент (5 &7) ODM

OdontoMed2011 МНОГУ од 2 Стерилизација Касета Стоматолошки,ЛАБОРАТОРИЈА.Инструмент (5 &7) ODM

Оценката:
DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

СЕТ ОД 2 СТЕРИЛИЗАЦИЈА КАСЕТА СТОМАТОЛОШКИ,ЛАБОРАТОРИЈА.ИНСТРУМЕНТ 7"X2.5" + 7"X3.5" ЗА (5,&7).НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 ПРОИЗВОДИ НУДИМЕ рачно изработени на ДОПИР НА СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ НА 2 СТЕРИЛИЗАЦИЈА КАСЕТА СЕТ : 1 СЕКОЈ СТЕРИЛИЗАЦИЈА КАСЕТА, АВТОКЛАВ, ФАХ, БАГАЖНИК, КУТИЈА,(7"X2.5) ЗА 5 ИНСТРУМЕНТИ 1 СЕКОЈ СТЕРИЛИЗАЦИЈА КАСЕТА, АВТОКЛАВ, ФАХ, БАГАЖНИК, КУТИЈА,(7"X3.5") ЗА 7 INSTRUMENTSMADE ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ STEELOdonto Med2011 Инструменти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.